Hakkımızda

Hakkımızda

Devnokta Teknoloji Elektronik ve Ticaret A.Ş. 2002 yılında temelleri atılmış, yıllarca yazılım alanında hizmet vermiş ve en son elektronik ticaret alanında anonim şirkete olarak faaliyette bulunma kararı almıştır.

Ürünlerini sattığımız; EVİNAL Holding ise iki şirketin birleşmesi ile oluşmuştur: gençleşme araştırmalarını 1980 yılından beri sürdüren Cosmedic Laboratory ve Avangart-Stil şirketleridir. Bu yıllar içerisinde şirket, ‘plasenta moleküllerinin liposom kapsüllemesi’ isimli eşsiz bir yöntem geliştirmiştir. Bu yöntem ile plasenta molekülleri, cilde derin nüfuz ederek etkisini en derin katmanlara kadar indirmiştir. Böylece, gençleşme araştırmalarına bilimsel yaklaşım Evinal'a çok etkili kozmetik ürünler kazandırdı.

Evinal ürünlerinin en temel özelliği; Biosentez yöntemiyle elde edilen, insan plasentasındaki proteinler ve amino asitlerin kullanılıyor olmasıdır. Bu proteinler insan plasentasında bulunan proteinlerin kopyasıdır. Bu biyosentetik proteinler insan üzerinde yan etki yaratmadığı gibi insan hücrelerine zarar vermezler aksine hücreleri yenileme, besleme ve eski hücrelerde yaşlanmayı geciktirici etki göstermektedirler.

Plasenta özü içeren EVİNAL ve Cosmedic Laboratory ürünleri cildinize ve saçlarınıza olumlu etki etmekle beraber, vücudunuzun metabolizmasını hızlandırır, güçlendirir ve yaşlanma sürecini yavaşlatır. Plasenta kozmetiği düzenli olarak uygulandığı takdirde estetik ameliyatlarına dahi gerek duyulmaz.

Plasentanın gençleştirme özelliği eski çağlardan beri bilinmektedir. İnsanlığın var olduğu zamanlardan beri, ilim adamları, doktorlar plasentanın özelliklerini hep araştırmışlar. Şimdiki hali ile plasenta ile gençleşme ise 35 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu süre içinde binlerce kadın ve erkek bu ‘eşsiz gençlik iksirini’ uygulamıştır. Uzmanlara göre plasenta özü, insanların ciltlerinde önemli oranda olumlu değişiklikler sağlar. İnsanlara gerçek yaşlarını unutturur.

Plasenta; protein, mineral ve hormonlar açısından son derece zengin olan özellikleri sayesinde cildi gençleştirmek konusunda ‘mucizevî’ bir etkiye sahiptir. Hücreleri besleyip yeniler, cildi nemlendirir, kırışıklıkları yok eder ve kan dolaşımını hızlandırarak cilde ışıldayan bir görünüm kazandırır.  Ve bu yüzden plasenta kozmetiği 21. yüzyılın kozmetiği unvanını kazanmıştır.

EVİNAL ve Cosmedic laboratory Markaları, araştırma ile üretimin başarılı koordinasyonudur. Kalite ile fiyat dengesi, ürünlerimizin Rusyada, birçok Avrupa ülkelisinde, Asya ve Amerikada satılmasına imkan sağlamıştır. En son Paris'te Evinal Paris markasına dönüşmüştür.

EVİNAL plasenta kozmetiği klinik testlerle denendi. Ürünlerimizin etkisi ve güvenirliği GOST sertifikaları, Rusya Sağlık bakanlığı onayları ile ispatlandı.

Plasenta özü içeren ürünlerimiz Moskova’nın ve Dünyanın en büyük dermatoloji kliniklerinde test edildi onaylandı.

 

“EVİNAL” şirketi, plasenta özü içeren önleyici tedavi kozmetik ürünlerinin üreticisidir. “EVİNAL” şirketinin üretimi Good Manufacturing Practice (GMP) ve ISO 13485 şartlarına uygundur.

“EVİNAL” şirketinin tüm plasental ürünleri: Normal saçlar için plasenta özlü şampuan, yağlı saçlar için plasenta özlü şampuan, kuru saçlar için plasenta özlü şampuan, boyalı ve permalı olan saçlar için plasenta özlü şampuan, tüm saç tipleri için plasentalı besleyici saç maskesi, belirgin şekilde dökülen tüm saç tipleri için plasenta özlü şampuan, saç büyümesini artırmak için plasenta özlü saç kremi, saç güçlendirmek için plasenta özlü losyon, saç için plasenta özlü yenileyici ve sıkılaştırıcı serum, boyalı saçlar için krem şampuan, kuru ve sönük saçlar için krem şampuan, belirgin şekilde dökülen saçlar için krem şampuan, normal saçlar için krem şampuan, ince saçlar için krem şampuan, kepeğe karşı krem şampuan, yıpranmış saçlar için krem şampuan, kepeğe karşı şampuan, ince saçlar için şampuan, yüz temizleme jeli, yüz temizleyici, köpük, yüz için losyon, göz için losyon, plasenta özlü gündüz kremi, boyun ve dekolte kremi, plasenta özlü krem maske, göz kapakları için plasenta özlü krem, plasenta özlü gece kremi, plasenta özlü yüz için lifting kremi, plasenta özlü el kremi, plasenta özlü ayak kremi, plasenta özlü göğüs bakım kremi, plasenta özlü yaşlılık lekelerini gideren krem, plasenta özlü anti selülit vücut kremi, çatlakları önlemek ve azaltmak için plasenta özlü vücut kremi, normal ve karma ciltler için plasenta özlü makyaj temizleme sütü, plasenta özlü tedarik ve ipeksi vücut sütü, zayıflama için plasenta özlü krem, yüz serumu, göz çevresi serumu.

Bu ürünler, önde gelen Rus kliniklerinde test edilmiştir ve imalatçı tarafında beyan edilen etkileri doğrulanmıştır.